Strona główna Oferta Nauka pływania O nas Galeria Cenniki Grafiki Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej
Rozmiar czcionki: A- | A+ | A++   Kontrast: Tryb kontrastu Wysoki Tryb standardowy Standardowy
Aktualności
ODWOŁANIE KONCERTU MUZYKI Z FILMU
2022-02-28

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE KONCERT MUZYKI Z FILMU "PASJA" PALANOWANY NA 8 KWIETNIA 2022 ROKU ZOSTAŁ ODWOŁANY

ODWOŁANIE KONCERTU PASJA

Pierwsze takie wydarzenie w Polsce! W hali Kalisz Arena wybrzmi muzyka z filmu "Pasja" MELA GIBSONA w wykonaniu Orkiestry, Chórów i solistów zilustrowana fragmentami filmu.

To nie lada gratka dla melomanów, a także wszystkich, którzy obejrzeli słynny film Mela Gibsona o ostatnich godzinach życia i męczeńskiej śmierci Jezusa - "Pasja". 8 kwietnia w Hali Arena w Kaliszu odbędzie się premierowy koncert z muzyką pochodzącą właśnie z tego dzieła filmowego.

OSRiR

Kaliszanie jako pierwsi będą mieli okazję usłyszeć muzykę z filmu Mela Gibsona w wykonaniu Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej.

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej to jedna z największych orkiestr symfonicznych w Polsce! Ponad 70-ciu muzyków występuje pod przewodnictwem założyciela orkiestry – Maestro Przemysława Pasternaka od 2011 roku i jako pierwsza zajmuje się utworami największych światowych dzieł kinematografii.

Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej w znakomitej większości tworzą wybitnie uzdolnieni absolwenci najlepszych akademii muzycznych. Skład W projektach realizowanych przez Orkiestrę biorą udział soliści znani z największych polskich i światowych scen muzycznych. 

Pasja to dramat filmowy z 2004 roku w reżyserii Mela Gibsona. Obraz odtwarza dwanaście godzin w życiu Jezusa poprzedzających jego ukrzyżowanie. Film otrzymał 3 nominacje do Oscara w kategoriach Najlepsza Muzyka, Najlepsze Zdjęcia i Najlepsza Charakteryzacja.

Koncert odbędzie się 8 kwietnia, o godzinie 19:00 w Hali Arena w Kaliszu.

SILESIAN CHOIR AD LIBITUM & CHÓR INSTYTUTU MUZYKI UR

DYRYGENT PRZEMYSŁAW PIOTR

JOHN DEBNEY - ORATORIO

BILETY: BILETY24.PL

HALA ARENA | HALA UL. ŁÓDZKA 29

 

BILETY GRUPOWE

BILETY.PASJA@OSIR.KALISZ.PL

 

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Sportu Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.