Strona główna Oferta Nauka pływania O nas Galeria Cenniki Grafiki Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej
Rozmiar czcionki: A- | A+ | A++   Kontrast: Tryb kontrastu Wysoki Tryb standardowy Standardowy
Aktualności
Festiwal profesjonalistów - 05-06.04.2019r.
2019-02-12

Festiwal Profesjonalistów jest przede wszystkim dla tych, którzy są lub chcą zostać fachowcami z technicznym wykształceniem. Wydarzenie to stwarza możliwość poznania znakomitych kaliskich firm produkcyjnych, które zatrudniają inżynierów, techników oraz fachowców z wykształceniem zawodowym. Podczas festiwalu swoje oferty zaprezentują też szkoły i placówki kształcenia zawodowego.

Efekt? Młodzież będzie mogła dokonać wyboru szkoły oraz sprawdzić, gdzie, jako jej absolwent, znajdzie w Kaliszu pracę. Dorośli natomiast będą mogli dowiedzieć się, czym się zajmują, jak działają i kogo aktualnie potrzebują do pracy m.in. firmy klastra lotniczego i spożywczego w Kaliszu.

Na naszych stoiskach nie ma nudy! Każdy wystawca zaprosi Cię do swojego świata, odpowie na pytania, zaangażuje do spróbowania swoich sił w przygotowanych quizach, zadaniach, doświadczeniach.

Co ważne – ten festiwal gwarantuje świetną zabawę dla całych rodzin: doświadczenia, pokazy, gry, zabawy sprawią, że szczególnie najmłodsi przeżyją tu ciekawą przygodę i – na co szczególnie liczymy – zainteresują się nauką i najnowszymi technologiami.

 http://festiwal.profesjonalistow.pl/

Jak się zgłosić?

Należy wypełnić „Formularz zgłoszeniowy” – załącznik nr 1 do regulaminu Festiwalu i przesłać go na adres e-mail: festiwal@osir.kalisz.pl do 26.02.2019 r. do godz. 12:00.

Jakie kryteria bierzemy pod uwagę, wybierając wystawców?

  1. Pomysł na aranżację stoiska.
  2. Liczba i jakość ogłoszeń o pracę.

Szczegółowe informacje i opis procedury naboru znajdują się w Regulaminie.

Masz pytania dotyczące naboru dla wystawców? Zadzwoń. Informacji w tej sprawie udziela Biuro Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kalisza tel. 62 765 43 38.

Pliki do pobrania