Strona główna Oferta Nauka pływania O nas Galeria Cenniki Grafiki Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej
Rozmiar czcionki: A- | A+ | A++   Kontrast: Tryb kontrastu Wysoki Tryb standardowy Standardowy
Aktualności
Koncert BAJM 08.06.2018
2018-06-05

Zachęcamy do wzięcia udziału w serdecznej akcji dla Beaty i Bajmu!

Zespół Bajm w tym roku obchodzi 40. rocznicę działalności artystycznej! A to oznacza dokładnie to, że Beata Kozidrak i Bajm w ciągu tych czterech dekad dali niezliczoną ilość koncertów i stworzyli mnóstwo ponadczasowych hitów, wśród których trudno wskazać te najważniejsze, ponieważ każdy z nich na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki.

Jubileusz 40-lecia zespołu Bajm skłonił nas do zorganizowania podczas koncertu w Kaliszu wyjątkowo serdecznej akcji dla Beaty Kozidrak i jej bandu! Zachęcamy wszystkich, którzy wybierają się 8 czerwca na Pola Marsowe (os. Dobrzec), aby zabrali ze sobą na koncert wydrukowane serce (załączone do artykułu). Gdy Beata Kozidrak zacznie śpiewać słynny hit "Myśli i Słowa", wszystkie serca powędrują w górę, w kierunku artystki i zespołu.

Bajm - "Myśli i Słowa"
www.youtube.com/watch?v=3FP6ROwV1XM

Żadne miasto nigdy tak nie zaskoczyło Beaty i Bajmu, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Namawiamy również do wydrukowania większej ilości serc, aby móc rozdać je osobom, które nie będą ich miały na koncercie. Pokażmy wspólnie, że Kalisz serdecznie kocha BAJM!

Organizatorem akcji koncertowej jest www.manufakturamuzyki.pl
www.facebook.com/manufakturamuzyki

https://zapodaj.net/0f10112fa38c9.png.html

Koncert BAJM 08.06.2018