Strona główna Oferta Nauka pływania O nas Galeria Cenniki Grafiki Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej
Rozmiar czcionki: A- | A+ | A++   Kontrast: Tryb kontrastu Wysoki Tryb standardowy Standardowy
Aktualności
KOMUNIKAT OŚRODKA SPORTU, REHABILITACJI I REKREACJI W KALISZU
2017-06-05

 

 

Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu informuje, że usterka w systemie instalacji basenowej, która wystąpiła w dniu 29 maja br., została zlokalizowana i usunięta. Niewielkie przekroczenie norm chloru w powietrzu wystąpiło na skutek wadliwego zadziałania instalacji odpływowej, co spowodowało przedostanie się oparów chloru do wentylacji.

Podkreślamy, że zawiodły urządzenia, a nie czynnik ludzki. Niemniej z powodu zaistniałej sytuacji jest nam przykro i wyrażamy ubolewanie, że na naszym obiekcie fakt taki miał miejsce. Raz jeszcze przepraszamy dzieci, a także ich rodziców, którzy przez zaistniały incydent przeżyły niedogodności i stres. Jednocześnie dziękujemy wszystkim służbom, które sprawnie pomogły nam opanować kryzysową sytuację: Pogotowiu Ratunkowemu, Straży Pożarnej, Policji i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Pragniemy także zapewnić, że jakiekolwiek przekroczenie norm poziomu chloru w wodzie basenowej absolutnie nie miało miejsca. Pływalnia jest objęta stałym nadzorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kaliszu, a po zaistniałym incydencie uruchomione zostały procedury dodatkowych badań, które jednoznacznie potwierdzają, że korzystanie z basenu jest bezpieczne. Prosimy Sz.P. Klientów o niezmienne zaufanie i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Dyrekcja Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu