Strona główna Oferta Nauka pływania O nas Galeria Cenniki Grafiki Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej
Rozmiar czcionki: A- | A+ | A++   Kontrast: Tryb kontrastu Wysoki Tryb standardowy Standardowy
Aktualności
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja - ORLIK 2012
2016-05-05
Tradycyjnie jak od lat to czyniono na Orliku przy ul Granicznej w Kaliszu, uczczono w dniu 2 maja dzień Flagi Narodowej oraz 225 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Zaproszono do wspólnej zabawy sportowej przedstawicieli służb mundurowych, którzy toczyli boje na boiskach do piłki nożnej i koszykówki. Zacięte pojedynki pomiędzy przedstawicielami policji, straży pożarnej /dwa zespoły/ oraz straży miejskiej przyniosły nieoczekiwany rezultat, gdyż w końcowej klasyfikacji wszystkie zespoły posiadały jednakową ilość punktów.
Podobnie jak w ubiegłym roku, o końcowych lokatach zadecydowało losowanie. Pomimo dużej przypadkowości i szczęściu - uczestnicy zabawy nie rościli pretensji, gdyż zgodnie z założeniami istotę imprezy stanowiło uczczenie Święta Narodowego oraz zintegrowanie służb.  
I i III lokaty przypadły przedstawicielom straży pożarnej, II miejsce policji  i IV straż miejska. Okolicznościowe puchary wręczał Pan Prezydent Piotr Kościelny. Impreza odbyła się w miłej, sportowej atmosferze przy sporej frekwencji kibiców.
Kolejne spotkanie mundurowych odbędzie się 11.XI.2016  dla uczczenia Święta Niepodległości.                                         
 
 
                                            ZA   ORGANIZATORÓW : mgr Sławomir Zasiadły