Strona główna Oferta Nauka pływania O nas Galeria Cenniki Grafiki Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej
Rozmiar czcionki: A- | A+ | A++   Kontrast: Tryb kontrastu Wysoki Tryb standardowy Standardowy
Aktualności
Turniej Służb Mundurowych na Orliku - 07.11.2015
2015-11-09

Po raz kolejny animatorzy sportowi Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu w osobach: Andrzej Jabłoński, Marek Białoskórski i Sławomir Zasiadły, na obiekcie „Orlik” przy ul.Granicznej 56-58 zadbali o godne uczczenie Święta Niepodległości, zapraszając do sportowej rywalizacji reprezentacje formacji mundurowych z naszego miasta.

Rywalizacja polegała na udziale w turnieju w piłkę nożną oraz zdobywaniu punktów w prostych elementach koszykówki. O końcowej lokacie decydowały punkty przyznawane za zajęcie miejsca w poszczególnych konkurencjach. Cel jaki przyświecał organizatorom to oczywiście kultywowanie tradycji czczenia Świąt Narodowych - spotkania takie organizowane są dwa razy w roku tj. 3 maja i 11 listopada, już od pięciu lat - popularyzowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego oraz integracja przedstawicieli formacji mundurowych.

Udział w turnieju który rozegrany został w dniu 7.11.2015 wzięły reprezentacje: Policji, Straży Pożarnej -2 zespoły, Straży Miejskiej oraz Służby Celnej . Współzawodnictwo prowadzone w sportowej i przyjemnej atmosferze zakończyło się zwycięstwem drużyny Policji  przed dwoma zespołami Straży Pożarnej.

Wyrównane pojedynki zmusiły organizatorów do wyłonienia zwycięscy drogą losowania co daje dodatkowy bodziec do rewanżu w następnym turnieju który organizatorzy zapewniają przeprowadzić w 2016 r. dla uczczenia Święta 3-go maja.

 

Pragniemy także poinformować, że 11 listopada 2015 r. o godz.11,00 rozegrany zostanie turniej w piłkę nożną / 5 + bramkarz/ dla roczników1998 i mł.