Strona główna Oferta Nauka pływania O nas Galeria Cenniki Grafiki Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej
Rozmiar czcionki: A- | A+ | A++   Kontrast: Tryb kontrastu Wysoki Tryb standardowy Standardowy
Aktualności
MIEJSKO POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA – 23 MAJA 2015R
2015-05-08

Miejsko - Powiatowy Dzień Dziecka w Szałem

Szereg ciekawostek dla najmłodszych, do tego pokaz lotniczy Grupy Akrobacyjnej Żelazny, Mistrzostwa Kalisza w pływaniu na Byle Czem, pokaz komandosów i szereg konkursów- to tylko niektóre atrakcje Miejsko -Powiatowego Dnia Dziecka, który odbędzie się w sobotę, 23 maja, nad zalewem w Szałe k/ Kalisza. Patronat nad imprezą objęli Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu, Prezydent Miasta Kalisza, Starosta Kaliski  oraz Wójt Gminy Opatówek.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 12.oo - dla najmłodszych proponowane są: zjeżdżalnie i zamek dmuchany, kulki wodne, kolejki, bungy, występy taneczne, gry i zabawy oraz konkursy. Wszystkie atrakcje dla najmłodszych do godziny 20.oo są NIEODPŁATNE.

W trakcje festynu odbędą się pokazy służb mundurowych, policyjnego ratownictwa, komandosów policyjnych, a także pokaz gaszenia pożaru na wodzie.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w IV Mistrzostwach Kalisza w pływaniu na Byle Czem, podczas których uczestnicy startują na sprzęcie, który nie jest konwencjonalnym sprzętem pływackim oraz jest napędzany jedynie siłą ludzkich mięśni.

Około 15.15 odbędzie się pokaz lotniczy Grupy Akrobacyjnej Żelazny, a o 20.00 rozpocznie się majówka podczas której wystąpi grupa Pianosong, a  gwiazdą programu będzie koncert Natalii Szroeder.

Dodatkowym urozmaiceniem dnia będą stoiska z degustacją specjałów kulinarnych przygotowanych przez przedstawicieli gmin kaliskich. Swoje stoiska będą miały również kaliskie firmy.

Organizatorzy – Komenda Miejska Policji, Miasto Kalisz, Starostwo Powiatowe w Kaliszu, Gmina Opatówek, Yacht Klub Szturwał oraz  Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu serdecznie zapraszają mieszkańców Kalisza i powiatu kaliskiego na wspólną zabawę!

Startujemy godz. 12.00

  • Animacje dla Dzieci;
  • Konkursy dla dzieci dotyczące zasad bezpieczeństwa;
  • Pokaz sprzętu i psów ratowniczych;
  • Płetwonurkowie;

 

Ok godz. 15.00

  • Występy taneczne dla dzieci;
  • pokaz akrobacji powietrznej Grupy Żelazny;

Ok godz. 16.00-17.00

  • IV otwarte Mistrzostwa Kaliszu w pływaniu „Byle Czym”;
  • Pokazy na wodzie i w powietrzu służb mundurowych, WOPR-u i ratowników medycznych;
  • Podsumowanie konkursów i wręczenie nagród;

Ok Godz. 20.00 - występ Piano Song;

 

Godz. 20.30 – występ Natalii Szroeder

Godz. 22.00 – Pokaz pirotechniczny

 

Wszystkie atrakcje do godz. 2000 za darmo

 

 

Zapraszamy !!!!

 

 

MIEJSKO POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA” – 23 MAJA 2015R