Strona główna Oferta O nas Galeria Cenniki Grafiki Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej
Rozmiar czcionki: A- | A+ | A++   Kontrast: Tryb kontrastu Wysoki Tryb standardowy Standardowy
Aktualności
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - informacja dla wolontariuszy
2016-10-24

Ruszają przygotowania do 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Celem zbiórki publicznej przyszłorocznego Finału WOŚP (15 stycznia 2017 r.) jest zbieranie środków pieniężnych „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom” ”. 

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem WOŚP w Kaliszu, wystarczy zgłosić się do Sztabu w Ośrodku Sportu Rehabilitacji i Rekreacji (ul. Łódzka 29 pok. 109, poniedziałek-piątek godz. 7.30-15.30).

Zainteresowanych prosimy o odbiór i wypełnienie ankiety wolontariusza oraz dostarczenie zdjęcia legitymacyjnego. Poniżej ankieta do pobrania.

Zdjęcie wolontariusza nie może być mniejsze niż 800x800 pikseli! Przygotowując zdjęcie wzoruj się na zdjęciu legitymacyjnym.

Osoba zgłaszająca się do sztabu jako wolontariusz zobowiązana jest podać następujące informacje: swoje dane osobowe, numer PESEL, adres e-mail poprzez który można się z nią kontaktować, a także złożyć pisemną zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach wewnętrznych-statystycznych (w przypadku osób niepełnoletnich Oświadczenie Wolontariusza musi podpisać także opiekun prawny).

Prosimy zapoznać się z regulaminem Wolontariusza!

Zgłoszenia przyjmujemy do 09 grudnia 2016 r.

Liczba wolontariuszy jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Regulamin WOLONTARIUSZA 25. Finału WOŚP do pobrania

Ankieta WOLONTARIUSZA 25. Finału WOŚP do pobrania